Karniszewicka Park – NOWA INWESTYCJA

  • Co to jest Karniszewicka Park?

Karniszewicka Park to najnowsza inwestycja Munster Developments w centrum Pabianic.
To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku – nowoczesne, bezpieczne i zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Dla wszystkich którzy marzą o własnym domu, jednak nie wyobrażają sobie rozstania z miastem i jego pełną infrastrukturą, dom na osiedlu Karniszewicka Park jest idealnym rozwiązaniem.

Domy

  • Jakie domy są na osiedlu Karniszewicka Park?

Karniszewicka Park to osiedle wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy wybudowane są w sprawdzonej technologii tradycyjnej, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wyposażone są we wszystkie miejskie media [woda, kanalizacja sanitarna, energia, gaz, internet].
Całość osiedla zaprojektowana została w przemyślany i funkcjonalny sposób, zapewniając mieszańcom komfort, spokój i bezpieczeństwo.

  • Jak duże są domy i działki?

Każdy z budowanych domów ma ponad 140 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej! Kompleksowo urządzoną działkę o powierzchni ponad 200 m2, zapewnione na niej 2 utwardzone miejsca parkingowe oraz zadaszone miejsce na odpady.

Wszystkie domy posiadają 2 pełne kondygnacje i dodatkowe poddasze użytkowe:

  1. parter z przestronną strefą dzienną i częścią gospodarczą – pow. 65 m2
  2. piętro – część sypialniana: 3 pokoje i duża łazienka i garderoba – pow. 59 m2
  3. poddasze – otwarta przestrzeń – pow. 18 m2
  • W jakim standardzie kupuję dom?

Domy wyposażone są we wszystkie miejskie media, a stosowane przez nas materiały i technologie są ekologiczne, nowoczesne i zapewniają bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

W domach rozprowadzane są wszystkie wewnętrzne instalacje wraz z kompletną kotłownią wyposażoną w kocioł gazowy i zbiornik ciepłej wody oraz instalacją ogrzewania podłogowego. Ponadto wykonane są tynki, posadzki, ocieplenia i zabudowy gipsowo – kartonowe.

Pozostają prace typowo wykończeniowe.

Na każdym etapie gwarantujemy pełne wsparcie dla naszych Klientów. Z nami to łatwe.

  • Gdzie zaparkuję samochody?

Samochody zaparkujemy na zapewnionych na każdej z działek dwóch wygodnych miejscach parkingowych, które możemy zadaszyć wiatą, chroniącą przed opadami i wiatrem.

Świadomie nie zabieramy przestrzeni parteru na garaż, gdyż jedno stanowisko i tak nie zaspokaja potrzeb większości rodzin – dziś dwa samochody stają się prawie normą.

Rezygnacja z garażu w przestrzeni parteru domu pozwala nam zwiększyć znacząco przestrzeń mieszkalną – ponad 140m2 powierzchni użytkowej, poprawić funkcjonalność wnętrz – zyskać przestronny hol, dodatkowy pokój na parterze, czy też doświetloną kuchnię z oknami na strefę wejściową.

Co słychać na budowie?

Budowa osiedla Karniszewicka Park trwa. Gotowe domy z ETAPU 1 oddane zostaną nowym właścicielom przed końcem czerwca przyszłego roku 2020. Rozpoczęliśmy sprzedaż domów z ETAPU 2, jeden z domów został zarezerwowany – 4B

ZADZWOŃ umów się na spotkanie!

Lokalizacja.

  • Jaka jest lokalizacja osiedla?

Osiedle Karniszewicka Park zlokalizowane jest w północno – zachodniej części Pabianic, na terenie zabudowy jednorodzinnej z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miasta między innymi szkół podstawowych, przedszkoli, miejsc rekreacji oraz do komunikacji miejskiej i regionalnej.

Ważne dla Ciebie i twojej rodziny punkty na mapie!