Karniszewicka Park – NOWA INWESTYCJA

  • Co to jest Karniszewicka Park?

Karniszewicka Park to najnowsza inwestycja Munster Developments w centrum Pabianic.
To nasza odpowiedź na zapotrzebowanie lokalnego rynku – nowoczesne, bezpieczne i zamknięte osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Dla wszystkich którzy marzą o własnym domu, jednak nie wyobrażają sobie rozstania z miastem i jego pełną infrastrukturą, dom na osiedlu Karniszewicka Park jest idealnym rozwiązaniem.

Domy

  • Jakie domy są na osiedlu Karniszewicka Park?

Karniszewicka Park to osiedle wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Domy wybudowane są w sprawdzonej technologii tradycyjnej, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wyposażone są we wszystkie miejskie media [woda, kanalizacja sanitarna, energia, gaz, internet].
Całość osiedla zaprojektowana została w przemyślany i funkcjonalny sposób, zapewniając mieszańcom komfort, spokój i bezpieczeństwo.

  • Jak duże są domy i działki?

Każdy z budowanych domów ma ponad 140 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej! Kompleksowo urządzoną działkę o powierzchni ponad 200 m2, zapewnione na niej 2 utwardzone miejsca parkingowe oraz zadaszone miejsce na odpady.

Wszystkie domy posiadają 2 pełne kondygnacje i dodatkowe poddasze użytkowe:

  1. parter z przestronną strefą dzienną i częścią gospodarczą – pow. 65 m2
  2. piętro – część sypialniana: 3 pokoje i duża łazienka i garderoba – pow. 59 m2
  3. poddasze – otwarta przestrzeń – pow. 18 m2
  • W jakim standardzie kupuję dom?

Domy wyposażone są we wszystkie miejskie media, a stosowane przez nas materiały i technologie są ekologiczne, nowoczesne i zapewniają bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

W domach rozprowadzane są wszystkie wewnętrzne instalacje wraz z kompletną kotłownią wyposażoną w kocioł gazowy i zbiornik ciepłej wody oraz instalacją ogrzewania podłogowego. Ponadto wykonane są tynki, posadzki, ocieplenia i zabudowy gipsowo – kartonowe.

Pozostają prace typowo wykończeniowe.

Na każdym etapie gwarantujemy pełne wsparcie dla naszych Klientów. Z nami to łatwe.

  • Gdzie zaparkuję samochody?

Samochody zaparkujemy na zapewnionych na każdej z działek dwóch wygodnych miejscach parkingowych, które możemy zadaszyć wiatą, chroniącą przed opadami i wiatrem.

Świadomie nie zabieramy przestrzeni parteru na garaż, gdyż jedno stanowisko i tak nie zaspokaja potrzeb większości rodzin – dziś dwa samochody stają się prawie normą.

Rezygnacja z garażu w przestrzeni parteru domu pozwala nam zwiększyć znacząco przestrzeń mieszkalną – ponad 140m2 powierzchni użytkowej, poprawić funkcjonalność wnętrz – zyskać przestronny hol, dodatkowy pokój na parterze, czy też doświetloną kuchnię z oknami na strefę wejściową.

Co słychać na budowie?

Budowa osiedla Karniszewicka Park trwa. Gotowe domy oddane zostaną nowym właścicielom przed końcem czerwca przyszłego roku 2020.

ZADZWOŃ umów się na spotkanie!

Już WKRÓTCE umożliwimy wszystkim zainteresowanym obejrzenie domu w środku!

Lokalizacja.

  • Jaka jest lokalizacja osiedla?

Osiedle Karniszewicka Park zlokalizowane jest w północno – zachodniej części Pabianic, na terenie zabudowy jednorodzinnej z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury miasta między innymi szkół podstawowych, przedszkoli, miejsc rekreacji oraz do komunikacji miejskiej i regionalnej.

Ważne dla Ciebie i twojej rodziny punkty na mapie!